Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 9.554 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Pedikir losiji nego kod kuce. Zanoktice skinute samo sa par noktiju i to ne secenjem nego kidanjem canglama.
Nokti nejednakog oblika, gel lak umazan pri nanosenju.
Usluga koja kvari utisak o ovom salonu.
Gordana Bronzani (5 utisaka) - pre 3 godine
Za svaku preporuku
Uslugu obavlja: Željka
Ana (1 utisaka) - pre 3 godine
Veoma sam zadovoljna uslugom i atmosferom u salonu. Devojke su prijatne, profesionalne, raspolozene... Preporucujem Dve mace :)
Uslugu obavlja: Ana
Jelena Bronzani (2 utisaka) - pre 3 godine