Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 9.556 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Devojka je bila jako prijatna i salon je lepo sredjen, mada, deo za pedikir i manikir se nalazi u podrumu gde nema ni klime ni prozora pa je jako vruće. Takodje , jako je mali izbor boja gel lakova.
Milica Srebrni (14 utisaka) - pre 3 godine
Izuzetno prijatna atmosfera osoblje preljubazno...sve pohvale kako za ljubaznost tako i za sam kvalitet rada
Uslugu obavlja: Milica
Jasmina (1 utisaka) - pre 3 godine
Devojke su toliko prijatne i nokti su odradjeni najbolje na svetu.Svaka cast.
Natalija (1 utisaka) - pre 3 godine