Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 9.554 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Sve pohvale za devojku koja radi pedikir.
Potrebno joj je malo više prostora.
Kao i veći izbor lakova. Zbog toga je ocena 8. Devojka je izvrsna.
Uslugu obavlja: Kozmetičar 1
Zorica Bronzani (1 utisaka) - pre 3 godine
Nemam nista lepo reci.Gel lak se skinuo posle 5 dana.Blagi uzas?
Lola (1 utisaka) - pre 3 godine
Devojka koja mi je na kraju radila nokte Lilly je super stvarno, ali vrlo su neprofesionalni zamalo da me vrate nisu zapisali nigde moj termin i na kraju su me jedva primili. Nisam dobila french kao sto sam zelela zato sto nije bilo vremena.
Uslugu obavlja: Manikirka 3
Anja (1 utisaka) - pre 3 godine