Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 1.811 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Prezadovoljna! Sve preporuke i pohvale!
Uslugu obavlja: Goca
Milena (1 utisaka) - pre 4 godine
Super!
Uslugu obavlja: Vesna
Dijana Bronzani (4 utisaka) - pre 4 godine
Neprofesionalizam i neznanje!!!! Ne znaju da skinu gel lak pa ubedjuju i pravdaju se da je gel. Prave me ludom. Skinuli su pola gel laka i hteli da skrate nokte jer su nesposobni i pritom su mi upropastili nokatnu plocu. Naravno naplatili su turpijanje bez racuna.
Dosla sam kuci i skinula sama. Samo da znate, samo je trebalo jos malo staviti da omeksa lak.
Uslugu obavlja: Jana
Aleksandra (3 utisaka) - pre 4 godine