Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 1.811 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Prezadovoljna uslugom. Prelep salon I ljubazne devojke.
Sanja Bronzani (1 utisaka) - pre 3 godine
Odradjen gel lak na rukama, posle 2 dana je poceo da puca i da se skida.
Anja Bronzani (2 utisaka) - pre 3 godine
Marija mi je perfektno uradila gel lak na rukama. Pazljiva je dok radi manikir, precizna I detaljna. Rado cu se vratiti.
Nada Bronzani (12 utisaka) - pre 3 godine