Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 1.811 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Radila sam gel nokte i prezadovoljna sam !
Marija Bronzani (3 utisaka) - pre 3 godine
Prezadovoljna sam manikirom, sve preporuke za ove divne devojke.
Sanja Bronzani (9 utisaka) - pre 3 godine
Jedina mana je što salon ne prima kartice.
Vera Bronzani (2 utisaka) - pre 3 godine