Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 1.810 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Šta reći, sve je fenomenalno, prezadovoljna sam.
Uslugu obavlja: Sneža
Katarina (1 utisaka) - pre 2 godine
Savršen manikir i izuzetno prijatna atmosfera.
Uslugu obavlja: Marija
Želmira (2 utisaka) - pre 2 godine
Prezadovoljna sam kako je uradjen manikir! Preporuka svima!
Uslugu obavlja: Marija
Jovana (2 utisaka) - pre 2 godine