Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 1.810 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
lak koji se koristi je lošeg kvaliteta pa i posle nekoliko sati nije se dobro osušio. Pedikir podrazumeva samo lakiranje noktiju lakom koji se skoro nikad ne osuši. Užasno iskustvo.
Uslugu obavlja: Kozmetičar 3
Snežana (1 utisaka) - pre 2 godine
Sanja je veoma prijatna, pedantna i detaljna, nokti nikad lepsi!
Sve pohvale i preporuke, rado cu se vratiti ponovo :-)
Uslugu obavlja: Sanja Dzinovic
Milica Bronzani (6 utisaka) - pre 2 godine
Sve pohvale za Jecu !
Maja Bronzani (7 utisaka) - pre 2 godine