Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 1.810 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Radila sam pedikir +gel lak i manikir +gel lak. Sve pohvala za Biljanu. Profi.
Snežana Bronzani (1 utisaka) - pre 2 godine
Divna devojka Ana koja se potrudila pored sjajnog manikira i pedikira i da napravi lepu atmosferu i ugodjaj
Dragana (2 utisaka) - pre 2 godine
Sve preporuke!!
Uslugu obavlja: Sandra
Sanja (1 utisaka) - pre 2 godine