Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 1.938 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Kao i uvek savršeni nokti :)
Uslugu obavlja: Draga
Dajana (8 utisaka) - pre 1 mesec
Prezadovoljna sam uslugom! Salon je prelep, čist i prijatan, a osoblje veoma ljubazno i profesionalno. Manikir je urađen precizno i detaljno, nokti izgledaju savršeno i traju dugo bez oštećenja. Posebno mi se dopalo što su pažljivi prema klijentima i koriste kvalitetne proizvode. Definitivno salon u koji ću se vraćati i koji rado preporučujem svima!
Uslugu obavlja: Andrea
Mi (2 utisaka) - pre 1 mesec
Goga odlično radi svoj posao, jako je posvećena i obraća pažnju na detalje. Prezadovoljna sam kako mi je uradila gel na noktima. Već sam zakazala za par nedelja sledeći termin kod nje
Uslugu obavlja: Gorana Stojanović
Sara (4 utisaka) - pre 1 mesec