Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 1.938 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Radila sam manikir i pedikir i mogu samo da pohvalim uslugu. Sve je uredno i higijena je na visokom nivou. Prezadovoljna sam. Preporuka od srca!
Uslugu obavlja: Andrea
Katarina Bronzani (4 utisaka) - pre 1 mesec
Prijatan ambijent,osoblje veoma ljubazno...Sve pohvaleee
Uslugu obavlja: Nikolina
Ivana (1 utisaka) - pre 1 mesec
Kozmetičarka Maja je divna!
Milica (2 utisaka) - pre 1 mesec