Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 1.938 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Prezadovoljna sam manikirskom uslugom! Gel lak traje nedeljama, a Vesna je profesionalna i ljubazna. Za svaku preporuku!
Uslugu obavlja: Vesna
Vesna (1 utisaka) - pre 2 nedelje
Jako lep ambijent, organizovano, prijatno. Prezadovoljna sam manikirom. Sve pohvale! 💖
Uslugu obavlja: Nataša
Milica Bronzani (3 utisaka) - pre 2 nedelje
Veoma prijatno iskustvo, izuzetno dobra usluga (skidanje gel laka). Za preporuku!
Uslugu obavlja: Jelena
Sabina (1 utisaka) - pre 2 nedelje