Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 131 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
odlicna usluga i prijatna atmosfera ❤️❤️❤️❤️❤️
Uslugu obavlja: Snežana
Nina Nikki (2 utisaka) - pre 5 godina
Super salon i zaposleni. Dečko frizer je vrlo precizan i detaljan :)
Vanja Srebrni (3 utisaka) - pre 6 godina
Neprofesionalno osoblje, usluga koja je treba da traje pola sata do 45 min, trajale je dva sata.Devojke u pola prekidaju posao, zakazuju termine vise nego sto moze da se postigne.Cene su im previsoke u odnosu na kvaliet.Napomominjem jos jednom jako neprofesionalo osobolje.Nikad vise necu ici kod njih!!!Kao da samo pocetnici rade, ma strasno, jako sam nezadovoljna.
Uslugu obavlja: Frizer 2
Марија (1 utisaka) - pre 6 godina