Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 131 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Prezadovoljna!
Slavica Srebrni (5 utisaka) - pre 2 godine
Dočekala nas je nasmejana Milena, koja je imala strpljenja i razumevanja za sve sugestije od strane devetogodišnje devojčice. Iskrene pohvale!
Uslugu obavlja: Frizer Milena
Jelena (1 utisaka) - pre 2 godine
Zvali su me iz salona da potvrdim zakazivanje sto sam i uradila. I kada sam dovela cerku u zakazanom terminu frizerka me je pitala ko mi je to zakazao, rekla sam da je preko Sredi me, ali je i tel potvrdjeno. Rekla mi je da ona ne ume da pravi te pletenice, i da ce da pokusa, pitala sam zasto stavljaju da imaju tu uslugu ako ne umeju da rade, rekla je da to radi koleginica, kad sam pitala gde je koleginica, odgovorila mi je da ne zna ? tako da sam bila vrlo zatecena i neprijatno iznenadjena neprofesionalnoscu. Posto je dete htelo kikice, rekla sam frizerki da pokusa i da se potrudi, i jeste zena dala sve od sebe da to ispadne dobro. Ali ne bih vise koristila njihove usluge jer nisu pouzdani.
Sandra Bronzani (2 utisaka) - pre 2 godine