Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 131 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Salon je lep. Ali je riblja kost koju mi je uradila trajala 2 sata (a za tih dva sata sam sedela), znaci nije bilo nekog kretanja. Ali je nemoguce raditi riblju kost i staviti nekom za dugacku kosu jednu plasticnu gumicu. Svakako ne bih otisla opet.
Uslugu obavlja: Jovana
Milica Srebrni (1 utisaka) - pre 1 godinu
Odlična frizura, pobrala je sve komplimente! :)
Uslugu obavlja: Kristina
Sofija Zlatni (8 utisaka) - pre 1 godinu
Prezadovoljna
Uslugu obavlja: Ana
Jasmina Bronzani (4 utisaka) - pre 1 godinu