Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.060 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Odlican manikir
Tamara Bronzani (14 utisaka) - pre 2 godine
odlicno!
Milena Bronzani (6 utisaka) - pre 2 godine
Nema individualnog sterilnog pribora, peškir na kojem se drže ruke nije promenjen posle mene. Turpiju (za koju sam insistirala da bude nova) je ostavila za sledeću klijentkinju.
Oblik je korigovala kad sam joj rekla, ali za nanošenje laka je rešila sama da ne nanosi do kraja i kad sam joj skrenula pažnju, ona je rekla drugi put jer ima drugu mušteriju. Pa pošto sam insistirala, na korekciju je potrošila dodatnih 15 min .
Rade na kvantitetu a ne kvalitetu.
Malo je koristila aparat. Više je sekla zanoktice iako je bio zakazan ruski manikir.
Maša Bronzani (3 utisaka) - pre 2 godine