Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.060 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Salon je jako cist, usluga sjajna, sve pohvale za Micu
Andjela (1 utisaka) - pre 2 godine
Prvi put sam bila na korekciji gela tuđeg rada, žena koja je radila mi je prvo pola sata pričala kako je užasan gel koji trenutno imam na noktima i da će joj trebati mnogo dugo vremena da mi to isturpija. Nokti su bili okej na kraju s tim što kad je ušla vlasnica salona da pita kako sam zadovoljna ja nisam ni stigla da kažem već je manikirka u moje ime rekla kako sam oduševljena (nisam baš bila oduševljena, ali kažem opet, okej je odradila). Najveći problem je što su mi se u međuvremenu pojavile gljivice na jednom noktu što mi se nikad nije desilo za sve ove godine koje radim nokte. Definitivno nikad više neću posetiti ovaj salon i želela bih da upozorim svakoga ko želi da radi nokte tamo da se prvo dobro raspita da bi ne prošao kao ja. Ja sam nokte radila kod Sunčice, za druge devojke koje rade manikir ne znam kako rade.
Katarina Bronzani (2 utisaka) - pre 2 godine
Bojana je divna devojka,ljubazna i nasmejana.
Saslušala je sve moje zahteve i najbitnije ispunila ih ?
Manikir za svaku preporuku.
Jelena Bronzani (9 utisaka) - pre 2 godine