Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.060 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Sandra i Milica su divne, a pedikir detaljan, bezbolan i uredan za razliku od drugih salona ♥
Nina Srebrni (2 utisaka) - pre 2 godine
Ljubazno osoblje, prijatan ambijent, efikasno i brzo zakazivanje, brza i profesionalna usluga, sve pohvale!
Uslugu obavlja: Snežana
Ivana (1 utisaka) - pre 2 godine
Jako prijatna atmosfera. Ljubazno osoblme. Uz prijatan razbovor brzo je proslo i vreme. Cistoca na nivou. Sve preporuke!
Vesna (2 utisaka) - pre 2 godine