Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 921 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Svaki odlazak u salon me raduje, kao da idem kod drugarice na kafu. Sandra uvek nasmejana, ljubazna, vrhunski odrađuje svoj posao. Ima fantastične ideje. Pravi mađioničar za sređivanje noktiju. Sve preporuke od srca.
Uslugu obavlja: Sandra
Karolina (6 utisaka) - pre 1 mesec
Radila sam manikir i pedikir i mogu samo da pohvalim uslugu. Sve je uredno i higijena je na visokom nivou. Prezadovoljna sam. Preporuka od srca!
Uslugu obavlja: Andrea
Katarina Bronzani (4 utisaka) - pre 1 mesec
Jako profesionalna usluga i prijatna devojka! Sve pohvale!
Uslugu obavlja: Sonja
Ivana (1 utisaka) - pre 1 mesec