Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 922 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Greškom sam zakazala termin bez gledanja recenzija. Nokti su mi nakon usluge neravni, izbrušeni, sa ostacima gela na nekim mestima. Agresivno turpijanje samo najgrubljom turpijom da mi je ispresavijala nokte par puta. Tako ostavljeni, oštri i neravni na ivicama. Sto prljav, na jastučetu za ruke nečija dlaka koja nije sklonjena. Čitajte recenzije.
Uslugu obavlja: Dunja Zorić
Mina (2 utisaka) - pre 3 nedelje
Devojka jako ljubazna i pedantna. Kafa, opušteno ćaskanje, svaka preporuka
Uslugu obavlja: Sofija Bubonja
Martina (2 utisaka) - pre 3 nedelje
Profesionalna komunikacija, uredno radno polje, realna procena mogućih opcija, efekta rad, korisni i veoma primenjivi saveti za dalju negu. Danas sam prvi put bila u ovom salonu, međutim ne i poslednji zbog kvaliteta manikira za moje veoma krhke nokat ploče. Svakako ću ponovo koristiti ovu i preporučenu drugu manikir uslugu!
Uslugu obavlja: Julijana
Dragana (5 utisaka) - pre 2 nedelje