Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 9.550 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Salon je predivan. Osoblje je divnije od salona. Zasita sam uživala u prijatnom ambijentu, i društvu Rale koja je jako lepo sredila moje nokte. Sve pohvale i definitivno se vidimo opet.
Marija Bronzani (7 utisaka) - pre 3 godine
Svako ko želi da ide u ovaj salon na manikir, bolja opcija mu je da kupi lampu sebi i sebi uradi nokte. Kidanje zanoktica je identicno, kao i nesavrsenost lakiranja.
Uslugu obavlja: Jelena
Marija Srebrni (2 utisaka) - pre 3 godine
Mariju postaviti na ikonu. Žena je anđeo među nama. Hvala ti još jednom, prohodao sam kao od šale.
Uslugu obavlja: Marija
Mihailo (2 utisaka) - pre 3 godine