Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 9.550 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Za svaku preporuku!!! U salonu rade sve sami profesionalci,izuzetno ljubazni! Uživala sam u prelepom ambijentu i izašla prezadovoljna ! Alex ??? BRAVO za savršen rad! Takođe nećete pogrešiti ako vam nokte bude radila Goca! Savršenstvo na delu! BRAVO DEVOJKE DEVOJKE,SAMO NAPRED!!! BRAVO ZA CEO TIM!!!
Jelena Bronzani (6 utisaka) - pre 3 godine
Sjajno urađen French gel lak manikir za posebnu priliku, profesionalna usluga, srdačno osoblje i prelep ambijent. Sigurno se vraćam ponovo uskoro!
Danica Bronzani (3 utisaka) - pre 3 godine
Uvek ljubazno i profesionalno osoblje u salonu
Vesna (1 utisaka) - pre 3 godine