Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 1.807 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Jako lep salon, prijatna atmosfera, ispoštovan termin, profesionalno, brzo i lepo urađen manikir - sve preporuke.
Uslugu obavlja: Jovana Dinic
Sonja (1 utisaka) - pre 9 meseci
Ljubazno, kompetentno osoblje, ugodna atmosfera, sve preporuke za salon Kossa.
Mirna (1 utisaka) - pre 9 meseci
Ne svidja mi se komunikacija, devojka koja radi ne persira, ne pita da li se musterija slaze sa nekim koracima, kao, sto je turpijanje povrsine nokta grubom turpijom i slicne stvari, ne bih se vratila kod nje. Salon je lepo namesten, ali im peskiri koje koriste smrde na ustajalo i budj, bojim se da peskiri nisu sterilni koliko bi trebalo cim imaju taj miris, kao ubudjale krpe u auto-perionicama...
Uslugu obavlja: Valeria kozmetičar
Radmila (1 utisaka) - pre 9 meseci