Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 1.807 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Veoma loše iskustvo – tokom manikira kozmetičarka me je više puta isekla i nepristojno komentarisala da „mrdam kao da će mi odseći prste“. Tri dana kasnije koža oko noktiju je crvena i upaljena. Gel lak urađen neuredno i nejednako, u boju su upadale mrvice i prašina koje je vadila makazama, a sterilni materijal se nije koristio. Atmosfera u salonu katastrofalna – psovanje i ogovaranje. Rad završen za 40 minuta i izgledao je kao da je rađeno na brzinu. Ne preporučujem nikome.
Uslugu obavlja: Marija Mančić
Danica Bronzani (2 utisaka) - pre 9 meseci
Jako ljubazna ,prijatna komunikativna,zadovoljna sa radom,svakom bi preporučila.
Uslugu obavlja: Milka
Ljiljana (4 utisaka) - pre 9 meseci
Odličan salon, profesionalno i ljubazno osoblje i sjajna usluga.
Uslugu obavlja: Dijana
Nevena (3 utisaka) - pre 9 meseci