Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 149 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Radila sam keratinsko ispravljanje kose,totalno bez efekta. Dok sam bila u salonu jos jedan nezadovoljan klijent je dosao da se zali na istu uslugu.Akcija na ovaj tretman je marketinski trik,posto uopste ne dobijete ni priblizno uslugu kakva bi trebala da bude. Nije mi prvi put da radim keratinsko ispravljanje pa znam kako kosa treba da izgleda nakon ovog tretmana.
Marija (1 utisaka) - pre 3 godine
Odlicno uradjen keratin
Dragana Zlatni (6 utisaka) - pre 3 godine
10/10. Prezadovoljna sam i sigurno ću doći ponovo! Sve preporuke za frizerku Goranu koja je izuzetno strpljiva, pažljiva i profesionalna!
Uslugu obavlja: Dajana
Sonja Bronzani (4 utisaka) - pre 3 godine