Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 83 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Radile smo pedikir (gel lak) i nokte na rukama, prezadovoljna sam kako je ispalo, hvala puno.
Uslugu obavlja: Danijela
Nataša (1 utisaka) - pre 11 meseci
Odlično uradjeno. Ljubazno osoblje. Sve pohvale
Milica Bronzani (17 utisaka) - pre 11 meseci
Пријатан, интиман амбијент, чисто, миришљаво, професионално.
Uslugu obavlja: Tijana
Zorica (1 utisaka) - pre 1 godinu