Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 9.601 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Девочки молодцы .Анна -отличный специалист.
Uslugu obavlja: Ana
Nina (1 utisaka) - pre 7 godina
Kozmetičarka Kristina je stručno i posvećeno uradila svoj posao, ali moram da priznam da je za ovu cenu usluga dosta siromašna. Sam tretman je trajao manje od sat vremena (iako je ovde navedeno da traje 70min), i nije uključivao nikakvu dodatnu negu, tipa piling, negu zanoktica, negu nokatne ploče itd. To što je pedikir medicinski, a ne estetski ne znači da bi trebalo preskočiti neku vrstu tretmana.
Dragana Srebrni (10 utisaka) - pre 7 godina
Ambijent u salonu sjajan, sve pohvale za Dariju, izuzetno profesionalna i prijatna devojka! ?Noktici uvek pedantno, lepo i brzo uradjeni, topla preporuka! ✔️
Ema Bronzani (1 utisaka) - pre 7 godina