Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 9.585 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Manikir i gel lak, trajalo je 20ak minuta, od manikira ni traga ni glasa, samo je namazala nokte i to onako osrednje a sve vreme dok je meni radila, u pauzi je turpijala svoje nokte.
Sve u svemu, ne vraćam se!
Uslugu obavlja: Tijana
Andjela (1 utisaka) - pre 6 godina
Poljubac za Dariju. Hvala
Jelena Bronzani (10 utisaka) - pre 6 godina
Kristina odlično radi, brzo, lepo i pedantno. Atmosfera opuštena i prijatna, sve devojke su super.
Zorica (1 utisaka) - pre 6 godina