Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 9.585 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
jako ljubazno osoblje sve pohvale i preporuke 10+++
Ivana (2 utisaka) - pre 6 godina
Katarina je jako ljubazna i profesionalna. U salonu vlada prijatna atmosfera, opušteno ćaskanje. Ukoliko radite tretman prvi put, Kaći nije teško da vam objasni sve što radi. :)
Uslugu obavlja: Katarina
Dragana (2 utisaka) - pre 6 godina
Korekcija ojacanih noktiju gelom kod Bobane - Devojka radi super. Veoma je profesionalna. Izbor boja je odlican ima ih 100 razlicitih sigurno. Salon uredan, cist, miran. Sve pohvale svim zaposlenim u salonu.
Uslugu obavlja: Jovana
Ana Bronzani (1 utisaka) - pre 6 godina