Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 9.585 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Drugi put za redom mi se podiže gel sa noktiju ,prvi put drugog dana vec a sada posle deset dana
Uslugu obavlja: Manikirka 3
Marija (2 utisaka) - pre 6 godina
Fantastična devojka koja mi je radila gel lak, pedantna, precizna, sve pohvale!
Dušana Bronzani (10 utisaka) - pre 6 godina
Ono je bio odmor za sva moja čula. A G-dja Biljana pažljiva i veoma srdačna. Super odrađen posao. Da, vratiću se ponovno ??????
Srdačan pozdrav,
Darija
Uslugu obavlja: Biljana
Darija (1 utisaka) - pre 6 godina