Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 9.585 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Profesionalno osoblje i prijatna atmosfera.
Uslugu obavlja: Mihailo
Ili (1 utisaka) - pre 6 godina
Ne samo sto smo dobili vrhunsku uslugu, vec mi je ljubazna djelatnica pomogla da dodjem sebi, poslije mucnog dana.
Hvala!
Preporucujem
Alexandar (2 utisaka) - pre 6 godina
Ovo iskustvo je bilo odlično! Osoblje u salonu daju
sve od sebe da te učine lepsom i ovo je bio najbolji manikir i pedikir koji sam ikada imala.
Uslugu obavlja: Irina (vlasnik)
Kristina Srebrni (18 utisaka) - pre 6 godina