Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 9.581 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Vec neko vreme dolazim na gel lak kod Anje, jako sam zadovoljna i imam samo pohvale za nju.
Marija Srebrni (3 utisaka) - pre 5 godina
Divni i savršeni kao i uvek ❤️
Uslugu obavlja: Dušica
Sanja Srebrni (2 utisaka) - pre 5 godina
Devojka koja radi nokte je mnogo gruba, bilo je jako bolno, vrlo neprijatno iskustvo, neću dolaziti ponovo. Krajnji rezultat je okej, nokti izgledaju uredno, ali nigde nije bilo bolno sređivanje kao ovde.
Uslugu obavlja: Kozmetičar 1
Sanja Bronzani (1 utisaka) - pre 5 godina