Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 9.562 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Topla preporuka. Dobila sam bas ono sto sam zelela. Devojka radi brzo i temeljno.
Uslugu obavlja: Kozmetičar 1
Vera (1 utisaka) - pre 5 godina
Sjajna Katarina kao i uvek :)
Mirela Bronzani (3 utisaka) - pre 5 godina
Žao mi je što moram ovo i da ostavim, ali sam izuzetno nezadovoljna. Smatram da nije u redu da na zakazan tretman bez pitanja i moje saglasnosti me pola radi devojka koja uči i manikirka, dakle obe ruke su mi različite. Ivice su neobojene i nisu lepo isturpijane. Nijedna od devojaka nije nosila rukavice i nisam videla da je alat bio sterilan, nejednaki slojevi i oblik, gel neadekvatno natrpan. Ljudi koji su zadovoljni ovakvom uslugom verovatno ne znaju za bolje. Morala sam kroz par dana da skinem sve. Loše uložen novac. Iskreno nije moja preporuka, žao mi je ?
Uslugu obavlja: Tanja
Marija Srebrni (5 utisaka) - pre 5 godina