Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 9.555 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Super iskustvo, devojka je bila vrlo ljubazna i pedantna, odlicna usluga! Sve pohvale. :)
Uslugu obavlja: Milica
Jelena Bronzani (3 utisaka) - pre 4 godine
Dusica mi je radila gel lak na nogama koji je otpao posle 3 dana , na rukama sam imala izlivanje koje je bilo katastrofa, predebelo uradjeno, ofrlje. Njeno objasnjenje je na tvoje nokte ne moze drugacije, a koji mesec pre toga mi je njena koleginica isto to uradila perfektno.Strasno. Zena brza samo da sto pre zavrsi, neprijatna i neljubazna. Dosla sam da skinem na rukama izlivanje jer je ono katastrofa bilo posle par dana da bi izgledalo sada jos gore, nokte nije mogla ni da mi isturpija da budu iste duzine.
Dragana (1 utisaka) - pre 4 godine
Zdravo ljudi!
Sve pohvale za MILICU I JOVANU!
Bravo devojke mnogo ljubazne obe I srcem rade svoj posao!
Nisam u Beogradu u Becu Sam I uvek kad budem dolazila eto me kod vas!
Pozzz za sve
Danijela (1 utisaka) - pre 4 godine