Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 9.550 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Devojka koja je radila se zaista potrudila.Jako los izbor boja, u prostoru vruce bez klime, neudobno, cene su jako visoke u odnosu na samu uslugu, prljavo puno prasine i dlaka. Kao na traci pocetak rada je bio na pomocnom stocicu koji je za frizere, devojke koje rade pogubljene dosta.Sam prostor je nekako mracan i natrpan. Sve u svemu ne bih opet dosla. Pozdrav za devojku koja radi nokte i koja je ljubazna.
Tamara (4 utisaka) - pre 4 godine
Prijatno okruzenje i atmosfera, odlicna usluga, manikir perfektan, bez zamerki
Uslugu obavlja: Milica
Teodora Bronzani (6 utisaka) - pre 4 godine
Devojke su sjajne, jako profesionalne. Atmosfera u salonu je kao kod kuće. Usluga je perfektno odradjena, dobijete i više nego što očekujete. Imaju veliki izbor boja. Sve preporuke
Milevica (3 utisaka) - pre 4 godine