Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 9.557 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Ljubazne, profesionalne devojke. Preporuka
Uslugu obavlja: Manikirka 2
Nena Bronzani (3 utisaka) - pre 4 godine
Najgore iskustvo ikada i velika greska kada sam mislila da mogu caskom da malo dovedem stopala u red u trznom centru i nekakvom nazovi salonu . Soba za pedikir je neka malecka ostava , decko koji radi ljubazan ali džaba kada su uslovi blago rečeno sablasni. Higijena ne postoji , vadi instrumente iz nekakve plastične kutije . Da sam bila pametna pobegla bih glavom bez obzira a ne izgubila i vreme i novac za “pedikir” i da ne pominjem “lakiranje “ bez ikakvog top coat da fiksira i jedino da se nadam da neka infekcija još se ne pojavi !
Za izbegavanje u širokom luku !
Uslugu obavlja: Kozmetičar 1
Ivana (4 utisaka) - pre 4 godine
Sve pohvale za gel lak. Moja preporuka
Uslugu obavlja: Lix
Ivana Bronzani (1 utisaka) - pre 4 godine