Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 9.550 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Super atmosfera u salonu, ljubazni i vedri zaposleni, jako profesionalna usluga pedikira kod Aleksandre, veoma sam zadovoljan. Nastaviću da koristim i ostale usluge salona. Sve preporuke za Sensu.
Саша (1 utisaka) - pre 3 godine
Nokti su mi bili ocajni, zamazani, neravna povrsina, onaj bezbojni zavrsni sloj zalepljen za kozu nokta, kako mi je isturpijano sa strane za spic oblik sve mi je koza povredjena i da, nokti su mi stajali celih 7 dana.
Jovana Bronzani (6 utisaka) - pre 3 godine
Sve pohvale za Milanu!
Dušica Srebrni (3 utisaka) - pre 3 godine