Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 9.534 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Jako prijatno iskustvo, pedikir uradjen profesionalno, ambijent prelep, osoblje ljubazno.
Sve pohvale
Ana Bronzani (1 utisaka) - pre 2 godine
Devojka
Milica (2 utisaka) - pre 2 godine
Gel lak je savrseno uradjen, cisto, uredno i brzo
Aja Bronzani (2 utisaka) - pre 2 godine