Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 871 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Pravi profesionalci, usluge na najvišem nivou... Za svaku preporuku
Uslugu obavlja: Jelena
Katarina Srebrni (12 utisaka) - pre 6 godina
Vanja je pedantna, strucna i veoma ljubazna.
Prezadovoljna sam.
Uslugu obavlja: Lix
Sanja Bronzani (14 utisaka) - pre 6 godina
Koristila sam uslugu medicinski pedikir zbog bolova u predelu između nokta i palca. Godspođa koja mi je radila pedikir, radi polako i pažljivo. Lepo mi je objasnila u čemu je problem i uputila na dalje korake. Jako sam zadovoljna uslugom. Salon je čist, pedantan i lep.
Imam samo jednu zamerku, a to je što ne postoji nikakav paravan između vas i drugih klijenata. Jedan deo je odvojen paravanom, ali klijenti koji idu do njega prolaze pored vas, a pored vas je i sto za manikir. Mnogo prijatnije se osećam kada sam tokom pedikira odvojena od pogleda ostalih. Mislim da je to lako rešiti i to je detalj koji meni nedostaje, a nezavisno od toga, sama usluga je divna.
Uslugu obavlja: Irina (vlasnik)
Andrea Srebrni (8 utisaka) - pre 6 godina