Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 870 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Sneža je divna,profesionalna. Sve preporuke
Uslugu obavlja: Snežana
Sladjana (2 utisaka) - pre 1 mesec
Osećala sam se prijatno. Sandra je sve odradila profesionalno. Za svaku preporuku.
Uslugu obavlja: Sandra
Marica (1 utisaka) - pre 1 mesec
Retko pišem utiske, ali ovo iskustvo sam morala da obeležim u par reči.
Napokon sam u celosti zadovoljna - sve je tipi top, devojke - žene koje rade, usluga , enterijer salona , čistoća i atmosfera.
Radila sam medicinski pedikir i gel lak. Stopala su mekana i glatka, prosto savršena, što moram da priznam, nisam imala ne pamtim. Gel lak je odlično ispao s obzirom na to koliko su mi nokti kratki.
Naravučenije, našla sam savršeni salon gde ću ubuduće stalno da dolazim.
10+++
Uslugu obavlja: Maja Stanisavljevic
Dina (6 utisaka) - pre 1 mesec