Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 870 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Nikad gore urađena protetika,prvo sam iskasapljena,nokti su čupani,krvarili,nakon toga urađen je gel do polovine palčeva krivo,neravno,previše kratko,opravdanje je da duže ne može međutim iz prethodnog iskustva znam da to nije tačno.Radila sam više puta u životu protetiku ali ovoliko loše nikada nije izgledala. Zaobići u širokom luku.
Uslugu obavlja: Jelena
nastasja Bronzani (2 utisaka) - pre 10 meseci
Sve preporuke!
Mihajlo (1 utisaka) - pre 9 meseci
Bojana mi spasava nokte.Divna i nežna.
Anastazija Srebrni (28 utisaka) - pre 10 meseci