Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 1.811 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Very friendly staff, great quality, super clean and hygenic, very detailed manicure. I highly recommend.
Uslugu obavlja: Kozmetičar 1
Maral (1 utisaka) - pre 7 godina
Prelep Ambijent. Higijena po pravilima. Odlicno osoblje.
Dijana (1 utisaka) - pre 7 godina
Perfektna usluga, sjajne devojke, sve preporuke :)
Uslugu obavlja: Ana
Ivana Bronzani (1 utisaka) - pre 7 godina