Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 1.811 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Uvek ljubazni i veoma profesionalni. Klijent na prvom mestu.
Jelena (7 utisaka) - pre 6 godina
Divan ambijent i još divnije devojke. Hvala puno Maruški na prelepom manikiru posle krečenja i silnih radova u kući...nokti su mi lepši nego ikad.
Vidimo se ponovo
Uslugu obavlja: Dušica
Nina Bronzani (2 utisaka) - pre 6 godina
Šta reći za ove divne devojke sem da se ne zna koja je lepša,ljubaznija,stručnija.U salonu vlada divna atmosfera,uvek mi je lepo kada tamo odem i samo smišljam šta bih mogla sledeće da zakažem.
Uslugu obavlja: Dušica
Neda Bronzani (5 utisaka) - pre 6 godina