Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 1.810 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Svaka čast Akeksandri. Pedantna, brza i prijatna. Gel lak, ruke i noge i pedikir za sat i po vremena, a efekat odličan. Dolaziću opet.
Silvija (1 utisaka) - pre 1 godinu
Sve pohvale za Nataliju. Savršenstvo! Sa njom nema brige da vam se nokti na kraju neće dopasti. Konačno imam gde da dođem ponovo.
Slađana Bronzani (2 utisaka) - pre 1 godinu
Milena čista 10ka! ❤️
Ivana Bronzani (10 utisaka) - pre 1 godinu