Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 1.809 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Slađa je stručna, prijatna, strpljiva i jako posvećeno radi
Olga (1 utisaka) - pre 1 godinu
Verovatno najbolji manikir ikad !Sladja radi vrlo profesionalan manikir! Topla preporuka!
Marijana (3 utisaka) - pre 1 godinu
Malo je reci, ali ja sam odusevljena!
Ocjena 100/10 za Kristinu. Dobila je stalnog klijenta (:
Uslugu obavlja: Kristina
Jovana Bronzani (1 utisaka) - pre 1 godinu