Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 1.938 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Dodjem povremeno, sednem kod koga ima mesta, uglavnom želim da ćutim, to je jedini momenat kad mogu da budem u miru. Žena mi je lepo uradila, za pola sata, nikad brže, nemam primedbe na rad, malo gruba oko zanoktica, nema veze, ali me je doslovce udavila pričom kakvi su mi nokti, da li ću dobiti gljivice itd.. Previše agresivan pristup prema klijentu obzirom da me je prvi put radila. .
Uslugu obavlja: Rosa
Srna (1 utisaka) - pre 3 meseca
Kao i uvek nokti su bili prelepi i smislile smo lep i unikatan dizajn.
Uslugu obavlja: Marija
Tamara Bronzani (8 utisaka) - pre 3 meseca
Savršeni nokti. Hvala divnoj Saški
Uslugu obavlja: Aleksandra
milica Zlatni (57 utisaka) - pre 3 meseca