Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 4.391 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Veoma prijatno mesto na koje cu se vratiti. Sve vreme je prisutan osecaj da ste "u dobrim rukama".
Uslugu obavlja: Vera
Mirjana Bronzani (2 utisaka) - pre 6 godina
Odlično je sve bilo. Ženice su zaista fine i uslužne. Sve moje preporuke.
Uslugu obavlja: Slavica
Jelena (1 utisaka) - pre 6 godina
Prvi put sam bila i lice mi je radila Aleksandra, vrlo je ljubazna i lepo mi je uradila tretman, obrve, nausnice i ofarbala obrve. Prodaju skeyndor kozmetiku koju tražim već odavno zbog jednog antirid krema koji mi se mnogo dopao. Skuvali su mi čaj i brinuli o meni. Rade manikir i pedikir ali to ću sledeće probati. Preporučujem salon a odmah sam rekla i kćerki.
Aleksandra (1 utisaka) - pre 6 godina