Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 4.388 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Ovo mi je ko zna koji put da sam u salonu Avangard's i kao i svakog puta, jako sam zadovoljna svime, prvo sa zaposlenima koji su divni ljudi i uvek se lepo dogovorimo, a posle sve ostalo, higijena je na nivou, kao i ambijent, cene su jako pristupačne, svaka preporuka za ovaj sakon, ako želite da uživate u svojim tretmanima pravac u Avangard's.
Jovana (2 utisaka) - pre 5 godina
Vemo profesionalno,čisto i uredno.
Uslugu obavlja: Helena
Jelena Bronzani (4 utisaka) - pre 5 godina
Bila sam drugi put na ovom tretmanu i iskreno koliko sam prvi put bila oduševljena toliko sam sad razočarana.Tretman mi je radila ista devojka koja je divna ali moram da kažem da je tretman prvi put trajao 60min dok sam sad nakon 45min već bila ispred salona. Prilikom farbanja mnogo su me pekle oči i devojka mi je puno puta isprala da bi mi olakšala ali od boje nije ostalo gotovo ništa. Sve u svemu efekat uvijenosti i boje mi je kao posle mesec i po dana od prvog tretmana...
Moram da napomenem da je devojka primetila da nisam zadovoljna i da mi je ponudila da dodjem ponovo što je zaista korektno.
Uslugu obavlja: Ana
Jelena Srebrni (1 utisaka) - pre 5 godina