Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 4.387 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Salon je prelep i osoblje je veoma ljubazno
Aleksandra Srebrni (1 utisaka) - pre 3 godine
Posle svakog tretmana koza mi je sve bolja i bolja! Uvek cujem i dobar savet za negu lica koji mi mnogo znaci, tako da sve pohvale i svaka preporuka! ❤️
Uslugu obavlja: Sandra
Lea Srebrni (10 utisaka) - pre 3 godine
Prezadovoljna sam uslugom. Moje tople preporuke za salon i za Ljubicu koja je majstor za. trepavice. Posvecena, profesionalna, pedantna, neznih ruku, prijatna, ljubazna... jednom recju, savrseno. Hvala.
Goranka (1 utisaka) - pre 3 godine