Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 4.386 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Nataša je dala predlog kako da oblikujemo obrve i, iako sam ja želela nešto drugačije, verovala sam joj i prezadovoljna sam rezultatom, stvarno sve preporuke za salon, devojke su divne i znaju šta rade :)
Uslugu obavlja: Nataša
Ksenija Srebrni (14 utisaka) - pre 3 godine
Predivan salon u Novom Sadu! Vrlo ljubazno i stručno osoblje koje se potrudilo da za moju osetljivu kožu uradi najnežnije moguće ali vrlo detaljno čišćenje kao i najbolje preparate za smirenje tako da sam iz salona izašla bukvalno kao sa drugom kožom! S obzirom da imam problematičnu a vrlo osetljivu kožu izrazito sam zadovoljna tretmanom. Higijena u salonu je za svaku pohvalu, kao i ambijent, definitivno ću se u ovaj salon vracati.
Uslugu obavlja: Jelena
Antonina (2 utisaka) - pre 3 godine
Ocena 10 je mala ocena za Natasu Cecu i Tanju
Toliko su divne da kad dodjete u salon u taj tako prijatan ambijent da vam prosto bude zao da odete
Sve je odlicno kad god odem tamo prevazidju same sebe i uvek izadjem nasmejana i zadovoljna uslugom
Srdacno preporucujem salon dajem ocenu 100 :)
Uslugu obavlja: Nataša
Mladena (1 utisaka) - pre 3 godine